Toomas Osvet on pikaajaliste kogemustega tunnustatud koolitaja.

Ta on omandanud kaks kõrgharidust: elektroonika erialal TPI-s ja psühholoogia erialal TRÜ-s ning õppinud TTÜ-s ärijuhtimist.

Ta on töötanud juhina üle mitmekümne aasta ning omab reaalset juhtimise kogemust. Uusi teadmisi, oskusi ja kogemusi on tema koolitustel saanud tuhanded juhid, spetsialistid või lihtsalt isiksuslikku arengut väärtustavad inimesed.

Toomas Osvet on oma teadmisi ja oskusi pidevalt täiendanud erinevatel täiendkoolitustel. Tal on superviisori, coachi, NLP Traineri, suhtlemistreeneri, psühhodraama liidri, juhtimiskonsultandi ning andragoogi sertifikaadid. Täiskasvanute koolitaja - andragoogi Kutsetunnistus tase 7. (Euroopa kvalifikatsioon EQF).

Toomas on ka Eesti Suhtlemistreenerite Ühingu (ESTÜ) liige ning Eesti Täiskasvanute Koolitajate Assotsiatsiooni ANDRAS kutsekomisjoni liige.

Toomase koolitusstiil on konkreetne ja süsteemne, mis aja jooksul lihvituna, annab täpselt sellises võtmes kõige paremaid tulemusi. Tänu laiale kogemustepagasile oskab Toomas lahendada ka keerukamaid situatsioone ja suudab seeläbi edastada neid oskusi ka osalejatele. Toomase koolituselt ei lahku inimesed õlgu kehitades vaid tihti pigem positiivsest emotsioonist "raputatuna."

UA-195577891-1